Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-01-17

Face à Face - luksusowe okulary z Paryża

Prezentujemy wyjątkową francuską markę Face à Face. Założona w 1995 roku przez Pascala Jaulent i Nadine Roth, od początku istnienia specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych i bezkompromisowych okularów. To co wyróżnia je spośród tak licznej oferty innych producentów to unikalna paleta kolorów, która jest prawdziwym znakiem firmowym okularów Face à Face. Dzięki temu oprawy ujawniają indywidualną osobowość użytkownika i podkreślą jego odwagę, nowoczesność. Co warte podkreślenia, każda para wyprodukowana została ręcznie- okulary przeciwsłoneczne wykonano w słonecznej Italii, a oprawy korekcyjne we Francji.

Z dala od dyktatu znormalizowanej mody i konformizmu nieśmiałych tendencji, sezon po sezonie, kolekcje Face à Face potwierdzają artystyczny temperament, czerpiący inspirację ze źródeł sztuki nowoczesnej, architektury i współczesnego designu. Kobiecość przede wszystkim.

Twojesoczewki.pl jako jeden z nielicznych sklepów internetowych ma możliwość zaoferowania Państwu szerokiego wyboru okularów z aktualnych kolekcji. Dla wszystkich zainteresowanych tematem Face à Face przedstawiamy film prezentujący proces ręcznej produkcji oprawy reklamowej Valentine z kolekcji Bocca. Film ukazuje pietyzm i mistrzostwo wkładanie w proces produkcji każdych jednych okularów Face à Face.

Au revoir!

Polecane

pixelpixel