Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Stepper Eyewear

( ilość produktów: 1 )

Jeśli myślimy o ponadczasowym stylu i wysokiej jakości oprawach okularowych, to myślimy o okularach Stepper Eyewear. Dlaczego? To proste. Wiedza i marka stworzone z myślą o pokoleniach dla kolejnych pokoleń.

Okulary Stepper Eyewear - od lat najwyższa jakość w rozsądnej cenie

W 1935 roku przyszedł na świat Hans Stepper. To właśnie on, już od najmłodszych lat, mógł rozwijać swoją pasję związaną z projektowaniem opraw okularowych. Dzięki dokładnej obserwacji swojego ojca, z zawodu optyka, rozbudził w sobie zainteresowanie do optyki. W 1958 roku wyjechał poza rodzinną miejscowość, by samemu móc zacząć projektować i definiować nowy styl opraw. W 1961 roku Hans powraca do Niemiec i zdobywa tytuł mistrza optyki. Jego największym zamiłowaniem stało się produkowanie opraw plastikowych, ale metodą wyłącznie wtryskową. Dzięki temu prezentowały się na twarzy w sposób unikatowy i całkowicie odmiennie od dotychczas wszystkim znanych opraw. Otaczający świat nieustannie się zmienia, świat optyczny również. Od 1993 rok prym zaczęły wieść oprawy metalowe. Dla Hansa Steppera było jednoznaczne, że oprawami wyłącznie z plastiku nie podbije globalnego rynku. W związku z powyższym zaczął zastanawiać się co i jak mógłby zrobić, aby jego nazwisko było znane wszystkim na świecie, a nie było tylko kojarzone z oprawami z wybranego materiału. Należało podejść do tematu strategicznie i z pewną koncepcją. Celnym kierunkiem w budowaniu strategii firmy okazało się wykorzystanie dotychczas znanych materiałów i technologii, w sposób mało konwencjonalny. Strzałem w tzw. dziesiątkę okazało się przemyślane połączenie Grilamidu, tytanu, oraz beta-tytanu.

Tym samym od 2000 roku Hans Stepper mieszka, i to dosłownie, w fabryce w Chinach. Jego zdaniem tylko i wyłącznie w ten sposób może mieć wpływ na sprawowanie najlepszej kontroli nad procesem produkcyjnym. Oczywiście w żaden sposób nie oznacza to, że nie ma zaufania do swoich współpracowników. Wie, jak wiele zawdzięcza im każdego dnia, gdy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient był w 100% usatysfakcjonowany z jakości.Okulary Stepper Eyewear

Kolor oprawy
pixelpixelpixel