Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary William Morris London

( ilość produktów: 1 )

Robert William Morris, wraz z rodziną w 1996 roku stworzyli prawdziwie angielską markę. Stosunkowo młoda firma, która poprzez wniesienie tradycji, zasad, zbudowała pozycję lidera rynku angielskiego w produkcji okularów. William Morris London, tak początkowo brzmiała nazwa, stworzył kolekcje kreatywnie niezależną dla szerokiej publiczności odbiorców. Wkładając w każdy projekt część serca i miłości oraz doprawiając go ciężką pracą i własnym poświęceniem i indywidualnym podejściem, otrzymał produkt godny nazwania szczytem możliwości rzemiosła powstającego w rodzinnym gronie. Zadaniem było stworzenie od projektowania poprzez produkcję opraw, które będą wypełnione miłością i ciężką pracą, tak aby finalny produkt był doceniony przez każdego potencjalnego użytkownika. Dzięki twardym zasadom i jasnym celom jaki przyświecał rodzinnej firmie, udało się stworzyć markowy produkt rozpoznawalny na globalnym rynku.

Okulary William Morris

Mimo upływu lat, koncepcja się nie zmieniła. Pomimo zmian zachodzących w modzie, idea wciąż pozostaje bez zmian. Podstawą istnienia są silne relacje rodzinne i to doceniają ich klienci. Dzięki temu, że każdy z nich potrafi słuchać, wiedzą jak odpowiadać na relacje z klientami. Wiedzą i potrafią zaoferować produkty, na miarę oczekiwań nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Oprawy okularowe William Morris cieszą się dużym uznaniem i rozpoznawalnością na całym świecie. Różnorodność kształtów, przy jednoczesnej integralności z zasadami, współtworzy produkt z gatunku ekskluzywnych, a dzięki niemu można poczuć się wyjątkowo. Użytkownik ma szansę przenieść się w świat typowo angielski, poczuć tę wyjątkowość jaką dają okulary noszone z chęcią, a nie z przymusu. Status marki jest postrzegany jako prestiż. Unikatowe kształty i łączenia zastosowane w męskich i damskich okularach, zdobienia, które nie są przesadne a delikatne i zauważalne. Mocna oprawa oczu jaką można uzyskać, nadaje charakter i elegancję. Najwyższej jakości stosowane materiały w połączenia z unikatowym pomysłem, dają produkt na miarę rodziny angielskiej.

Za ciekawostkę należy przyjąć, iż w 2013 roku firma William Morris zdobyła prestiżową nagrodę "OPTICAN AVARDS 2013" dla najlepszej firmy optycznej w zakresie produkcji i dystrybucji opraw okularowych.

pixelpixel