Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-03-14

Caroline Abram - powiew świeżości w świecie okularów!

Najnowsza kolekcja Caroline Abram

     Caroline Abram optometrystka, która stworzyła cieszącą się ogromnym powodzeniem markę okularową sygnowaną własnym imieniem i nazwiskiem. Filarem, fundamentem sukcesu Caroline Abram są niesamowicie kobiece oprawy okularowe. Tworzone kolekcje są zmysłowe, pełne żywych kolorów, kocich kształtów, w szlachetnym stylu.


     Caroline Abram odkryła pasję do projektowania pracując jako optyk i optometrysta w rodzinnym biznesie w Paryżu. Połączyła pasje, które były jej najbliższe – świat okularów, w którym dotychczas zajmowała się badaniami wzroku oraz zamiłowanie do projektowania pięknych rzeczy. Kolekcję opraw Caroline Abram nie wyróżnia ogromne logo widocznie na pierwszym planie oprawki, to nie nazwa i logo ma krzyczeć. To co je wyróżnia to kształty, odważne kolory i asymetria, która wynika z zabawy kolorem lub kształtem. Każdy kto zobaczy choć jedną oprawę, bez trudu rozpozna markę wśród innych. Niezaprzeczalnym atutem jej opraw jest zastosowanie różnych materiałów takich jak najwyższej jakości metal, acetaty, drewno, kamień naturalny czy kryształy Swarovskiego.


     Okulary Caroline Abram traktowane są niemal jak biżuteria. To niezaprzeczalnie barwny i charakterny dodatek do stylizacji codziennej, nadający subtelności i zmysłowości każdej kobiecie. 

Kolekcja na rok 2018/2019 to między innymi połączenie bardzo cienkiego metalu z kolorem który podkreśla cerę, dla kobiet które chcą się wyróżniać mając coś tak niewidocznego ;) Przepiękna kolekcja okularów przeciwsłonecznych to prawdziwe arcydzieła – duże, odważne sprawiające, że każda użytkowniczka czuję się jak gwiazda.

     Skuś się na odrobinę luksusu, spraw sobie okulary od Caroline Abram i czuj się codziennie jak na czerwonym dywanie- piękna, niezależna, charakterna, zmysłowa! Oficjalna strona producenta - https://www.carolineabram.com/en/home/

Polecane

pixelpixel