Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Carrera - korekcyjne i przeciwsłoneczne

( ilość produktów: 8 )

Okulary Carrera

Rodzaj okularów
Kolekcja
Kształt oprawy
Kolor oprawy
+ Rozwiń- Ukryj
Polaryzacja
Filtr UV
Szerokość mostka
Szerokość szkła
+ Rozwiń- Ukryj
Długość zausznika
Szerokość oprawki
Zawiasy elastyczne
Cena

Carrera dzisiaj to marka bezsprzecznie kojarzona z okularami przeciwsłonecznymi. Marka urzeczywistnia przygodę, emocje, naturalność, żywiołowość, spontaniczność i przyjemność. Użytkownicy okularów Carrera to zasadniczo młodzi ludzie, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. Wręcz jak głosi filozofia firmy "odstawać od pozostałych".

Designerskie okulary Carrera

Carrera stawia też na pionierski design i najlepsze materiały. Historia marki sięga 1956 roku. W Austrii, Wilhelm Anger zakłada firmę Wilhelm Anger Werker, a wszystko za sprawą wyścigów samochodowych. Dokładnie jednego wyścigu, La Carrera Panamericna. Carrera w języku hiszpańskim oznacza "wyścig". Nic więc dziwnego, że ta marka przynosi na myśl wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe. Firma Wilhelma Angera nie ograniczała się tylko do produkowania okularów przeciwsłonecznych, czy gogli narciarskich. W 1964 roku przedstawiono światu optyl. Materiał zdecydowanie lżejszy niż acetat, mniej alergiczny i do tego bardziej elastyczny i trwały. Wynalezienie materiału miało bardzo duży wpływ na przemysł. Dzisiaj nawet 90% wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych jest produkowana z optylu. W 1977 roku przeniesiono siedzibę firmy do Traun (Austria) i zmieniono nazwę na Carrera International. Dwa lata później ogłoszono współpracę z Porsche. Dzięki Ferdinandowi Alexandrowi Porsche powstała kolekcja Carrera Porsche Design Collection. Kolekcja wyróżniała się wymiennymi soczewkami i składaną oprawką, które pozwoliły użytkownikom na łatwiejsze przechowywanie. W latach 90. Carrera została przejęta przez Safilo Group S.p.A i tak pozostaje do dziś.

Okulary Carrera noszą Brad Pitt, Madonna i inni!

Okulary Carrera stały się bardzo popularne wśród celebrytów, piosenkarzy czy aktorów Hollywood. W okularach Carrera widywani są Brad Pitt, Britney Spears, Paris Hilton, Madonna, Lady Gaga, Rihanna czy Usher. Dzisiaj Carrera to nie tylko prawdziwy styl retro, ale także nowoczesne modele na miarę naszych czasów. Marka dba nie tylko o to, aby każdy użytkownik wyglądał elegancko, ale również, żeby czuł najwyższą jakość. Carrera to symbol innowacji, nowoczesnego designu i pionierskiej technologii. Zatem jeśli szukasz awangardowego, alternatywnego i nietypowego stylu okulary Carrera są właśnie dla Ciebie.

pixelpixelpixel