Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Soczewki kontaktowe i płyny Alcon

( ilość produktów: 53 )
Marka
+ Rozwiń- Ukryj
Filtr UV
Rodzaj soczewek
Ilość sztuk w opakowaniu
+ Rozwiń- Ukryj
Średnica (DIA)
+ Rozwiń- Ukryj
Krzywizna (BC)
+ Rozwiń- Ukryj
Cena
Pokaż tylko

Firma Alcon to jeden z wiodących producentów soczewek kontaktowych oraz produktów do ich pielęgnacji. Od ponad 75 lat wspólnie ze specjalistami tworzy nowe rozwiązania dla korekcji wzroku. W ofercie TwojeSoczewki.pl dostępne są wszystkie produkty Alcon.

Sprawdzone soczewki Alcon

Począwszy od niewyczuwalnych dla oczu miękkich jednodniowych soczewek Dailies Total 1, oryginalnych i szalonych soczewek koloryzujących FreshLook Colors, po najnowszej generacji soczewki miesięczne Air Optix plus HydraGlyde. Spośród produktów Alcon do pielęgnacji soczewek kontaktowych szczególnie polecamy płyn wielofunkcyjny Opti-Free PureMoist u nas dostępny również w dwupaku- to się opłaca. Najnowszą soczewką Alcon jest soczewka Air Optix HydraGlyde for Astigmatism.

Produkty marki Alcon Polska cieszą się dużym zaufaniem klientów. Przede wszystkim doskonale odpowiadają na potrzeby i pozwalają zadbać o komfort życia, a także dają możliwość, by korzystać z bardzo różnorodnych aktywności. Główną ideą jest oczywiście to, że soczewki Alcon zwiększają jakość widzenia. Poza tym są wygodne, nowoczesne i pozwalają korzystać z życia, jak się chce. Bez problemu można też dobrać jeden z trzech rodzajów produktów do swoich wymagań. Innowacyjna technologia oraz przyjazne materiały sprawiają, że soczewki Alcon są niewyczuwalne, nie podrażniają oczu i dają zadowalające efekty. To propozycje, po które klienci sięgają na co dzień lub też wtedy, gdy nie chcą lub nie mogą zakładać tradycyjnych okularów. Taka alternatywa doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które potrzebują niezależności, cenią aktywność i przykładają wagę do wyglądu. Powodzeniem cieszą się także różnego rodzaju akcesoria, które pozwalają zadbać o higienę oraz stwarzają doskonałe miejsce do przechowywania. Sprawdź, które produkty Alcon Polska będą doskonałe dla Ciebie.

pixelpixel