Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Soczewki kolorowe

( ilość produktów: 66 )
Producent
Marka
+ Rozwiń- Ukryj
Kolor
+ Rozwiń- Ukryj
Ilość sztuk w opakowaniu
Tryb wymiany
Cena

Kolorowe soczewki kontaktowe to modny dodatek i niezmienny hit od wielu lat. To także idealne dopełnienie stroju na specjalne okazje, np. stroju na Halloween lub karnawałowej kreacji. Ten rodzaj soczewek jest wybierany nie tylko przez osoby z wadami wzroku, ale przede wszystkim przez tych, którym zależy na zmianie swojego wyglądu. Ten prosty dodatek może sprawić, że oczy staną się hipnotycznie zielone, jaskrawo niebieskie, czy całe czarne. Powodzeniem cieszą się także soczewki korekcyjne kolorowe, które zmieniają kształt źrenicy. Poza tym, że może być ona bardzo mała lub wielka, to także może przypominać kocie oczy. Niewątpliwie taka stylizacja będzie oryginalna i przykuje spojrzenia. Co istotne, kolorowe soczewki kontaktowe pozwalają codziennie zmieniać image dokładnie tak, jak się chce i dlatego po to rozwiązanie sięga wielu młodych ludzi, ale także tych w poważniejszym wieku, którzy w czasie różnych okazji chcą po prostu zabłysnąć.

Soczewki kolorowe - jak zmienić swój kolor oczu?

Ten dodatek może zarówno korygować wadę wzroku, jak i zmieniać barwę oczu. Takie soczewki kontaktowe kolorowe są najczęściej wybierane. Poza tym na rynku są tak zwane zerówki dla osób, które nie mają problemów z widzeniem, ale marzy im się odświeżenie spojrzenia. Z zasady w soczewkach kontaktowych kolorowych można chodzić codziennie, analogicznie do tradycyjnych produktów. Wymagają one również takiej samej pielęgnacji z wykorzystaniem wielofunkcyjnych płynów soczewkowym. Ich najważniejszą zaletą jest to, że w prosty sposób można zmienić swój wizerunek, a także są doskonałą alternatywą dla okularów. Soczewki kontaktowe kolorowe pozwalają zmienić barwę czy też ją pogłębiać, w wielu wariantach wykorzystują również ciekawe wzory a także takie modele w kolorach, które w naturze nie występują. Można więc mieć czerwone, żółte czy białe oczy. W wielu przypadkach może to wyglądać przerażająco, co idealnie sprawdzi się w ramach zmiany koloru oczu na Halloween czy imprezę przebieraną. Paleta możliwości jest nieograniczona. Znajdziesz u nas soczewki kolorowe w każdym przedziale cenowym, dodatkowo wiele z nich bierze lub będzie brało udział w atrakcyjnych promocjach. Sprawdź, jakie soczewki przyszykowaliśmy dla Ciebie.

Awangardowe wzory kolorowych soczewek kontaktowych

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo pełną paletę kolorystyczną klasycznych soczewek kolorowych, podkreślających lub zmieniających naturalnych kolor oczu. Z drugiej strony oferujemy również ogromny wybór soczewek w kolorowe i awangardowe wzory. Oczy sławnych postaci ze świata filmu i komiksu, dzięki nim są na wyciągniecie ręki. Szczególnym powodzeniem cieszą się nietypowe soczewki w odważnych wzorach jak: Crazy Lens Voldemort, Crazy Lens Hell Riser, Crazy Lens Sky Blue oraz Crazy Lens Blackout.

Jak dbać o soczewki kolorowe?

O kolorowe soczewki wielokrotnego użycia (kolorowe soczewki miesięczne, kwartalne i roczne) należy dbać, jak o każde inne miękkie soczewki kontaktowe. Do czyszczenia soczewek korzystamy ze specjalistycznych płynów do miękkich soczewek, takich jak płyny wielofunkcyjne i płyny oksydacyjne. Po zdjęciu soczewek przechowujemy je w specjalnym pojemniku wypełnionym płynem do soczewek.

Każdorazowo przed korzystaniem z soczewek (zakładaniem i zdejmowaniem) oraz przed czyszczeniem i odkładaniem do pojemnika należy dokładnie umyć ręce. Dokładne mycie rąk chroni oczy przed drobnoustrojami i zniszczeniami. Soczewki kolorowe najlepiej czyścić bezpośrednio po zdjęciu.

Jak prawidłowo czyścić soczewki kolorowe?

  1. Umieść soczewki na środku dłoni i wylej na nie 2-3 krople płynu do soczewek.
  2. Palcem drugiej ręki delikatnie pocieraj soczewkę przez około 10 sekund.
  3. Opłucz soczewkę niewielką ilością tego samego płynu.
  4. Soczewka jest czysta, możesz ją ponownie założyć lub odłożyć do pojemnika.

Prawidłowe przechowywanie kolorowych soczewek kontaktowych

  1. Wypełnij płynem do soczewek komory pojemnika do przechowywania (wszyscy producenci płynów soczewkowych dołączają do nich specjalne pojemniki).
  2. Wyczyść soczewki zgodnie z instrukcją we wcześniejszym akapicie.
  3. Umieść soczewki w osobnych komorach pojemnika. Soczewki muszą być zanurzone w płynie, w przeciwnym razie wyschną i nie będą nadawać się do ponownego użycia.
  4. Zamknij pojemnik nakrętkami i je zakręć.
pixelpixel