Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolorowe soczewki kontaktowe ColourVUE

( ilość produktów: 50 )
Marka
+ Rozwiń- Ukryj
Filtr UV
Średnica (DIA)
Cena

ColourVUE (MaxVue Vision) to wiodący producent kolorowych soczewek kontaktowych. W ofercie znajdziesz soczewki korekcyjne oraz tzw. zerówki (bez korekcji). Najpopularniejszym produktem w ofercie ColourVUE (Maxvue Vision) jest kolorowa soczewka Crazy Lens, występująca w ponad 100 różnych kombinacjach kolorystycznych w przypadku zerówek i w 20 wersjach kolorystycznych z korekcją. Bez wątpienia każdy znajdzie wzór dla siebie. Kolejnym ciekawym produktem wartym wspomnienia są soczewki świecące w ciemności - ColourVue Glow UV (występują w wersji bez korekcji). Idealne na każdą imprezę. Soczewki kontaktowe świecą w ciemności pod wpływem światła ultrafioletowego. Z soczewkami kontaktowymi ColourVUE (MaxVue Vision) zabawa nabierze dodatkowych kolorów.

Kolorowe soczewki kontaktowe w żadnym stopniu nie ograniczają wzroku użytkowników i są w pełni bezpieczne – nawet w razie wielogodzinnej eksploatacji. W swojej ofercie przygotowaliśmy wyłącznie produkty rekomendowanych producentów, którzy do dyspozycji klientów oddają certyfikowane rozwiązania. Otrzymujesz zatem gwarancję jakości, niezawodności i satysfakcji. Nie czekaj i przekonaj się, jak ciekawy efekt uda Ci się uzyskać z pomocą kolorowych i designerskich soczewek kontaktowych. Jest to perfekcyjny gadżet na każdą imprezę, sesję zdjęciową, plan filmowy, czy inną okazję, na której zmiana image jest mile widziana!

Sklep z kolorowymi soczewkami Twojesoczewki.pl to miejsce, które powstało dzięki wiedzy i doświadczeniom wielu wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że uda nam się zaspokoić Twoje potrzeby. Nie czekaj i zaufaj umiejętnościom, które zdobywaliśmy przez lata. Dołącz już dziś do grona zadowolonych konsumentów i wybierz swoje kolorowe soczewki kontaktowe.

pixelpixel