Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cooper Vision – ostrość widzenia bez podrażnień

2020-02-11
Cooper Vision – ostrość widzenia bez podrażnień

Soczewki Cooper Vision to wyjątkowe produkty na rynku. Większość z nich wykonana jest z tzw. SiHy, czyli połączenia silikonu i hydrożelu. Dzięki niemu zapewniony jest bardzo wysoki poziom nawilżenia oka oraz jego dotlenienia. Sama soczewka staje się niewyczuwalna i dla oka jakby nieistniejąca. Minimalizuje to wszelkie podrażnienia i ewentualne niedogodności.

Soczewki Cooper Vision Biofinity

Soczewki Biofinity to wyroby silikonowo-hydrożelowe z technologią Aquaform. Dzięki niej przez cały miesiąc noszenia soczewki pozostają nawilżone i wygodne w użytkowaniu. Co więcej, są tlenoprzepuszczalne, dzięki czemu oczy oddychają i nie męczą się. Soczewki nie podrażniają spojówek, a sama potrzeba ich nawilżania jest zminimalizowana. Użytkownicy chwalą wysoki komfort podczas ich stosowania, gdyż producent zadbał o to, by korygować wzrok, bez wrażenia, że cokolwiek ma się na oku. W gamie soczewek Biofinity znajdziemy te korygujące krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, multifokalne oraz soczewki kontaktowe do czytania.

Soczewki Cooper Vision Biomedics

Soczewki korekcyjne Biomedics to jednodniowe soczewki, które zapewniają wysokie nawilżenie gałki ocznej. Dobrze przylegają do oka, minimalizując odczucie dyskomfortu. Są często wybierane przez alergików lub podczas choroby, kiedy – ze względów higienicznych – lepiej jest zakładać soczewki jednodniowe. W serii Biomedics znajdują się szkła korygujące krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm. 

Soczewki Cooper Vision Clariti

Soczewki kontaktowe Clariti to tak samo, jak Biofinity, produkty przeznaczone do użytku miesięcznego. Możemy mieć więc pewność, że oczy będą mieć dostęp do tlenu, pozostaną białe i zdrowe. Producent zadbał o to, by wyposażyć je w technologię, która sprawia, że krawędzie soczewek są bardzo cieniutkie, co powoduje, iż są praktycznie niewyczuwalne na oku. Dodatkowo zawierają filtry UVA i UVB. Gama soczewek Clariti obejmuje modele dla dalekowidzów, krótkowidzów, osób z astygmatyzmem, soczewki do czytania i multifokalne.

Dostępne są także soczewki korekcyjne Cooper Vision Clariti 1 Day, czyli jednodniowe. Nie podrażniają oczu, ponieważ zastosowano w nich technologię WetLoc TM, która wiąże wodę na powierzchni soczewki, dzięki czemu utrzymuje ona non stop optymalne nawilżenie. Nie ma mowy o suchych oczach lub uczuciu dyskomfortu.

Soczewki Cooper Vision MyDay

Najnowsze technologie zostały wykorzystane w soczewkach kontaktowych MyDay. To już trzecia generacja miękkich soczewek silikonowo-hydrożelowych. Są bardzo cienkie, komfortowe i wygodne. Posiadają filtr chroniący oko przed promieniami UV (blokuje 85% promieni UVA i 96% UVB) oraz wysoki stopień nawilżenia. Przepuszczają powietrze, więc oczy zachowują zdrowy wygląd. Co najważniejsze – są bardzo gładkie i mają zaokrąglone krawędzie. Dzięki takiej budowie powieka delikatnie po nich sunie, nie wyczuwając ich obecności. Jednodniowe soczewki MyDay dostępne są dla dalekowidzów, krótkowidzów oraz osób z astygmatyzmem. 

Soczewki Cooper Vision Proclear

Soczewki Proclear są dedykowane osobom z bardzo wrażliwymi, suchymi oczami. Zastosowany hydrożel przypomina swoją budową tkankę ludzką, daje więc uczucie komfortu użytkowania, bez żadnych podrażnień. Jego cząsteczki przyciągają cząsteczki wody, dzięki czemu przez cały czas noszenia powierzchnia oka jest nawilżona. Soczewki Cooper Vision Proclear może nosić praktycznie każdy – krótkowidz, dalekowidz, osoba z astygmatyzmem, czy osoby, które szukają soczewek do czytania. Dostępne w wersji miesięcznej i jednodniowej.

Rodzina soczewek Cooper Vision jest tak duża, że każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

pixelpixel