Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego warto wybrać soczewki Bausch+Lomb Ultra?

2020-02-13
Dlaczego warto wybrać soczewki Bausch+Lomb Ultra?

Soczewki kontaktowe Bausch+Lomb Ultra dostępne są na rynku od wielu lat. To bardzo cenione produkty, które cieszą się powodzeniem wśród klientów. W ich ofercie znajdziemy soczewki korekcyjne sferyczne, służące do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności, a także te dedykowane takim schorzeniom jak astygmatyzm i prezbiopia.

Zalety soczewek Bausch+Lomb Ultra

Soczewki kontaktowe Bausch+Lomb Ultra zapewniają nawet 16 godzin komfortowego używania. To i tak więcej, niż aktywność przeciętnego człowieka w ciągu doby. Wykonane są przy użyciu nowoczesnej technologii MoistureSeal. Sprawia ona, że charakteryzują się wysokim uwodnieniem, a tym samym są silnie nawilżone już same w sobie. Zapobiegają więc wysuszeniu oka, a nawet łagodzą niedogodności, wynikające z rzadszego mrugania lub suchego powietrza. Również za jej sprawą są tlenoprzepuszczalne, czyli powodują, że oko jest dotlenione. Soczewki Ultra Bausch+Lomb są cienkie i delikatne, a tym samym praktycznie niewyczuwalne na oku. 

Dla kogo soczewki kontaktowe Bausch Ultra?

Soczewki Bausch+Lomb Ultra będą idealne dla osób, które:
  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • krótko sypiają,
  • uprawiają sport,
  • dużo pracują,
  • pracują przy komputerze lub innych urządzeniach elektronicznych,
  • spędzają wiele czasu w pomieszczeniach klimatyzowanych,
  • mają suche oczy.

Dlaczego soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe są lepsze?

Soczewki silikonowo-hydrożelowe, takie właśnie jak Bausch+Lomb Ultra, powoli wypierają z rynku konkurentów typowo hydrożelowych. Mieszkanka SiHy daje bardzo duże możliwości uwodnienia produktu, czyli procentowego udziału wody w jego budowie. Wpływa ona bezpośrednio na nawilżenie oka, ponieważ sama rogówka, do której przylega soczewka, nie jest nawilżona samoistnie. Dzięki tej optymalnej mieszance umożliwiony jest także przepływ tlenu z zewnątrz do powierzchni oka. Połączenie silikonu i hydrożelu jest stosowane przez wielu producentów, ale każdy z nich ma swoją opatentowaną technologię, która wpływa na to, czy jesteśmy zadowoleni z danego produktu, czy nie. Opinie o Bausch Ultra jednoznacznie wskazują, że w tym przypadku ten mariaż wpływa korzystnie na ostrość widzenia wielu tysięcy użytkowników.

Opinie o Bausch+Lomb Ultra

To, co przede wszystkim doceniają klienci, to wysoki poziom nawilżenia, utrzymujący się przez cały dzień, nawet mimo wymagającej pracy. Samo widzenie jest tak samo ostre w momencie założenia, jak i po kilkunastu godzinach. Komfort i funkcjonalność oceniana jest bardzo wysoko. Klienci zwracają także uwagę na ich krzywiznę, która wyjątkowo dobrze dopasowuje się do kształtu oka. Na plus warto zaliczyć także ich dobrą cenę i łatwą dostępność. Sami chętnie je polecamy osobom, które potrzebują sprawdzonych soczewek, spełniających swoje zadanie bez zarzutu.

Soczewki korekcyjne Bausch+Lomb Ultra są naprawdę godne uwagi, zwłaszcza jeżeli dużo pracujesz. Zapewniają to, co potrzeba: korektę widzenia, nawilżenie, łatwe zakładanie. To produkt idealny do codziennego użytku, kiedy zakładasz je rano, ściągasz wieczorem, a w ciągu dnia zapominasz, że w ogóle masz je na oczach.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

pixelpixel