Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-05-02

Nowość | Soczewki kontaktowe Bausch+Lomb ULTRA for Astigmatism

Soczewka kontaktowa Bausch+Lomb ULTRA for Astigmatism | Twojesoczewki.pl

Soczewki kontaktowe Bausch+Lomb ULTRA for Astigmatism - zaprojektowane dla Twoich potrzeb.

Firma Bausch+Lomb, uznany producent soczewek kontaktowych, stworzyła soczewkę nowej generacji dedykowaną pacjentom z wadą astygmatyzmu. Soczewka ULTRA for Astigmatism to miesięczna soczewka kontaktowa przeznaczona do noszenia w trybie dziennym lub przedłużonym do 7 dni* (*zalecamy wcześniejszą konsultację z kontaktologiem).

Wykonana z materiału samfilcon A, przy użyciu opatentowanej technologii Moisture Seal® , która chroni powierzchnię soczewki przed wysychaniem i zapewnia użytkownikowi stały poziom nawilżenia oka podczas wielogodzinnego korzystania. Dzięki tym właściwościom soczewka jest polecana przede wszystkim użytkownikom urządzeń cyfrowych. Dowiedziono, że podczas korzystania z takich urządzeń mrugamy dwukrotnie rzadziej niż normalnie. Zatem zatrzymanie wody na powierzchni oka jest kluczowym elementem dla poprawy komfortu noszenia soczewek, zdrowia oczu i jakości widzenia.

Wartym uwagi jest fakt, że soczewka występuje w 5 wariantach cylindra (-0,75, -1,25, -1,75, 2,25, -2,75) oraz osiach cylindra co 10°. Dzięki temu można ją dopasować do praktycznie każdej wady wzroku.
ULTRA for Astigmatism wykorzystuje system OpticAlign, który zapewnia świetną stabilizację soczewki na oku, minimalizując odblaski i aureole. Producent zapewnia, że jakość widzenia utrzymuje się również podczas korzystania w warunkach mniejszej ilości światła naturalnego (np. podczas nocnej jazdy samochodem).

Siostrzana soczewka korygująca sferyczną wadę wzroku Bausch+Lomb ULTRA spotkała się z entuzjastycznym odbiorem pacjentów i specjalistów kontaktologów. Wróżymy podobny sukces jej astygamtycznej (torycznej) wersji.

pixelpixelpixel