Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Caroline Abram

( ilość produktów: 3 )

okulary damskie Caroline Abram

Kształt oprawy
Kolor oprawy
+ Rozwiń- Ukryj
Szerokość mostka
Szerokość szkła
Długość zausznika

Caroline Abram wywodzi się z rodziny optycznej, z wykształcenia optometrystka. Jej okulary to połączenie wiedzy technicznej z artystyczną duszą. Impulsem do stworzenia marki, była dla Caroline Abram chęć zrobienia pociągających i eleganckich opraw, które podkreślą urodę i kobiecą osobowość. Każdy model opraw to indywidualny pomysł projektantki. Okulary Caroline Abram to feeria barw, kształtów i materiałów.

W stylizacjach od Caroline Abram okulary zajmują ważne miejsce. To oprawki, obok których nie można przejść obojętnie. Zaskakują kształtami, kolorami oraz nieoczywistym wykończeniem. Z pewnością to właśnie marki Caroline Abram oprawki, jakie oferujemy na twojesoczewki.pl, będą tym elementem outfitu, który przykuje uwagę, podkreśli odważny i oryginalny styl. Poza tym te propozycje gwarantują również wygodę noszenia, co szczególnie docenią osoby korzystające ze szkieł na co dzień. Oprawki Caroline Abram są jak zabawa trendami, a także okazja do tego, by wyrazić się poprzez dodatki. To francuski styl, który świetnie radzi sobie w polskich warunkach i sprawia, że coraz więcej osób sięga po to nietuzinkowe wzornictwo, które oczywiście pozwala wyeksponować nie tylko kobiecą urodę, ale także osobowość.

Caroline Abram - okulary przeciwsłoneczne

Po sygnowane marką Caroline Abram okulary przeciwsłoneczne sięga się oczywiście w sezonie letnim. Wówczas stają się bardzo charakterystycznym dodatkiem na co dzień i na urlop. Sprawdź, które okulary Caroline Abram będą idealne dla Ciebie.

pixelpixel